Защитные тибетские амулеты

Тибетські ритуальні методи лікування.

DSC00013Тибетська медицина була добре розвинена і мала струнку теоретичну і духовну основу за багато тисяч років до Нашої Ери. Умовно цю цілительську традицію можна поділити на два потоки, це мирська та монастирська лінія.

Оскільки в Тибеті домінуючими Ученнями є Буддизм і Бон, то, відповідно, методи терапії та лікувальні ритуали були адаптовані під ці Учення. Зараз дуже розвинена буддійська тантрична лінія Тибету цілительства, адже в останню тисячу років в Тибеті домінували саме буддійські Навчання на офіційному державному рівні.

Якщо розглянути Мантраяну (Тантричні методи), то в цій традиції прийнято застосовувати лікувальні та захисні мантри, а також використовувати амулети та інші духовні атрибути, виявлені у фізичному тілі (рівень Нірманакайя). Оскільки хвороби, як правило, вражають здебільшого саме тіло людини, то й захист застосовується на тілесному рівні у вигляді амулетів, статуеток, зображень Захисників і Будд та інших матеріальних формах. Якщо правильно застосовувати освячені амулети, то вони дуже ефективно блокують різні провокації на енергетичному рівні, що сприяє вдалому лікуванню, духовній практиці, довгому і щасливому життю. Амулети та спеціальні дзеркала не лише захищають людину чи інший об'єкт від різних провокацій (духів, людей, клімату тощо), а й є каталізаторами у виконанні бажань, приносячи духовні та матеріальні блага власнику такого атрибуту.

 

Виготовлення захисних та лікувальних амулетів.

amulet01 amulet02 amulet03 amulet04
amulet05 amulet06 amulet07 amulet08

Всі дзеркала, запропоновані на цьому сайті, є ексклюзивною роботою, виконаною відповідно до традиційних зображень Ідамів, Дакінь та Захисників Вчення (Дхармапал).

Я, как Тибетский доктор, более тридцати лет занимаюсь Учением Дзогчен и тибетскими Тантрическими традициями Ваджраяны, в частности Учением Гуру Падмасамбхавы - Нингма-па. За это время я создал множество буддийских ритуальных живописных картин (Тханка), которые Вы можете посмотреть на моем сайте в разделе КАРТИНЫ. 

Я, як доктор Тибету, більше тридцяти років займаюся Вченням Дзогчен і тибетськими Тантричними традиціями Ваджраяни, зокрема Вченням Гуру Падмасамбхавы - Нінгма-па. За цей час я створив безліч буддійських ритуальних картин (Тханка), які Ви можете подивитися на моєму сайті в розділі КАРТИНИ.

Намхай Норбу Римпоче, великий вчитель Тибету, особисто засвідчив цінність таких речей і дав мені «добро», як автору на їх виготовлення і застосування в лікувальних і духовних практиках.

 

 

Якщо Ви практикуєте якесь Вчення, то дуже бажано застосовувати і захисні засоби, на зразок таких дзеркал, щоб Ваші практики та здоров'я прогресували.

Для тих, хто не практикує Вчення, захисні засоби ще більш актуальні, адже ніхто не застрахований від будь-яких провокацій восьми класів шкідливих духів, які приносять хвороби та передчасну смерть. Амулети також працюють і від зловмисних людей та інших негативних ситуацій, які можуть виникнути в процесі життя.

Саме з цієї причини всі послідовники різних релігій і Учень носять рекомендовані Вчителями символи своїх традицій, які дають розуму опору на духовному Шляху, а в побуті більш адекватні реакції на ситуації і проблеми, що виникають.

Людина завжди повинна пам'ятати хто вона, який вибір зробив у своєму житті і куди прагне, долучаючись до якихось духовних традицій. Всім цим цілям допомагає саме духовна атрибутика, зокрема амулети та дзеркала для постійного носіння.

Якщо Ви хочете виготовити для себе або своїх близьких ЗАХИСНІ, ІНДИВІДУАЛЬНО ПІДІБРАНІ ТА ОСВЯЧЕНІ амулети Тибету, Ви можете звернутися до мене за

тел. +38(067)750-57-63

Після нашого спілкування я зможу підібрати Вам амулет, який буде відповідати саме Вашим запитам та побажанням!

Всім удачі та любові, довгих років та чудового здоров'я!

Боцула В. В.

X

Получить консультацию

Отправте нам свой номер телефона и мы с вами свяжемся для уточнения времени консультаций.

Ваше имя
Ваш телефон