Книги

Валерій Вікторович Боцула видає книжки під своїм духовним ім'ям Пем Кунга.

Це ім'я було отримано під час посвяти в лінію тантричного буддизму Тибету Гуру Падмасамбхави від братів К'ємпола.


Пеме Кунга.

Тибетский точечный массаж, лечение огнём и теплом.

У цій роботі викладаються прості базові методи лікування немедикаментозними засобами, які багато тисяч років використовувалися в медицині Тибету і на всій території Далекого Сходу.

Видавництво «ЕКСМО», Москва, 2012 р.

 

 

 


Пеме Кунга.
Легендарные принципы питания для долголетия.

Будь-яка людина, небайдужа до свого здоров'я, може знайти в цій книзі багато цікавої інформації щодо того, як правильно складати свій раціон харчування, спираючись на розуміння системи взаємин «п'яти першоелементів». Без організації правильного харчування лікування методами медицини Тибету неможливо. У Тибеті кажуть, що якщо ви не ставитиметеся до продуктів харчування як до ліків, то незабаром харчуватиметеся ліками.

Видавництво «ЕКСМО», Москва, 2012 р.

 

 


Пеме Кунга.

Немедикаментозные методы тибетской медицины.

Книга дає цілісне уявлення про методи немедикаментозної медицини Тибету (моксатерапія, точковий масаж, масаж Ку-Нье, мантратерапія), які є самодостатнім напрямом в лікуванні та профілактиці різних захворювань. Видання складено у формі навчального посібника для покрокового вивчення та розраховане на широке коло читачів. Викладені техніки та методи не вимагають додаткових умов для системних та послідовних занять цілительською практикою, що дозволяє швидко розвинути практичні навички відповідно до традиції Тибету.

  


Боцула В.В.

Роман-эссэ "Океан на ладони".

Написаний у стилі пригодницького жанру, але торкається глибоких питань буття через осмислення духовного шляху головного героя. В епоху важких філософських пошуків радянського часу автор розповідає, як не заблукати в езотеричному хаосі та вирішити складні життєві проблеми. Легкий гумор численних життєвих колізій робить книгу цікавою для широкого кола читачів.

 

 

 


Пеме Кунга.

"Точечный массаж в тибетской медицине".

Методи точкового масажу Тибету можна використовувати не тільки в практичній медицині, але і для самолікування. Унікальність медицини Тибету полягає в тому, що це дуже зрозуміла і людинолюбна система лікування, заснована на духовних традиціях буддизму Тибету і вчення Бон. Будь-який бажаючий може освоїти цю традицію і застосовувати медицину Тибету на благо людей і набагато поліпшити особисте здоров'я і якість життя в цілому. Книга розрахована на широке коло читачів, всі методики, запропоновані автором, адаптовані для регіонів України та Росії та перевірені на особистому досвіді.

"Видавництво Ритм плюс", Харків, 2008 рік. www.ritmplus.com 

 


Пеме Кунга.

"Лечение огнем в Тибетской медицине".

Доступно і просто автором викладено матеріал про такі методики медицини Тибету як, мокса, вогненна телпа, лікування лікувальними водами, масляні лазні.

"Видавництво Ритм плюс", Харків, 2007 рік. www.ritmplus.com

 

 

 


Пеме Кунга.

"Тибетская медицина".

У цьому виданні коротко висвітлено теми про те, як стати цілителем, які в медицині Тибету існують методики діагностики та умови для успішної терапії. Читачі також можуть познайомитися з крайнощами маленького Я, з хибними формами Я, з трьома стадіями духовного зцілення, з необмеженими можливостями Природного Розуму. На сторінках книги є методика застосування мокси, корисні рецепти приготування продуктів, коротка інформація про масаж Ку-Нье, лікування мантрами, діагностики по снах та інші, не менш цікаві відомості.

"Видавництво Ритм плюс", Харків, 2007 рік. www.ritmplus.com 

 


Боцула В.В.

"Тайцзи-цюань - путь к великому совешенству".

Книга орієнтована на широке коло читачів, яким цікаво самопізнання та освоєння методик, за допомогою яких можна вирішувати проблеми на рівні тіла, спілкування та розуму. На сторінках відображені базові концепції Учень Даосизму, Буддизму та Дзогчена, які у своїх основоположних доктринах ідентичні та можуть реально просунути практику до гармонійного та щасливого буття.

"Видавництво Ритм плюс", Харків, 2005 рік. www.ritmplus.com

 

 


X

Получить консультацию

Отправте нам свой номер телефона и мы с вами свяжемся для уточнения времени консультаций.

Ваше имя
Ваш телефон