- І, головне, не забувайте: ніякого чаю та кави – лише імбирний напій та топлене масло. На сніданок, обід та вечерю. - Говорю я свою улюблену фінальну фразу, як напуття до наступного сеансу, зовсім не очікуючи почути нічого у відповідь.

Але пацієнт усім виглядом показує, що він ще не все сказав і вкрадливо починає:

- Ні, Ви, звичайно, вибачте, немає жодного сумніву у Вашому досвіді, я Вам повністю довіряю, але Ви ж казали, що в медицині Тибету до кожного індивідуальний підхід! Що у кожного свої коригування харчування та призначення процедур …

а в розмові з іншими Вашими пацієнтами виявляється що ВСІ п'ють імбирний напій і закушують топленим маслом... - продовжує він, з таким виразом обличчя, в якому читається повне розчарування в принципі у всій традиції Тибету, не кажучи вже про мене...

Сучасне трактування вірусних захворювань засноване лише на шкідливій дії патогенної мікрофлори, що передається різними шляхами, у тому числі і повітряно-краплинним. Звичайно, спостереження за анамнезом цього розладу і статистика кажуть, що існують періоди виникнення спалахів захворювання, що призводять до епідемій, що швидко поширюються. Не знайшовши жодного іншого пояснення, ніж заразна передача вірусів, сучасна терапія намагається впроваджувати лише небезпечні отруйні препарати у лікуванні таких захворювань. Однак, якщо абстрагуватися від суто «вірусної» теорії, і розглянути грип під кутом погляду медицини Тибету, то багато бачиться по-іншому, і стародавні методи лікування таких захворювань не завжди вписуються в аспекти механістичного бачення цієї проблеми.

Терапія, це вже давно забута галузь медицини в країнах з європейським вектором розвитку, а її нові аспекти – хіміотерапія, лікування антибіотиками чи гормональними препаратами, різного роду знеболюючими засобами, це ніщо інше, як відверте шкідництво проти людства.

Якщо уважно прочитати на анотаціях до сучасних різних препаратів їх побічні ефекти, або простежити статистику вилікуваних розладів цими препаратами, то можна сміливо стверджувати, що люди виживають не завдяки такому «лікуванню», а більше всупереч лише завдяки своєму особистому ресурсу сил. Ті пацієнти клінік, хто пройшов системні курси впливу отруйними препаратами, що вдосталь продаються в аптеках, або незабаром помирають, або все життя страждають від токсичних уражень внутрішніх органів. Така практика в медичній сфері сильно виснажує не лише конкретних індивідуумів, а й увесь генофонд нації, особливо це стосується розвинених держав, де люди мають кошти на такого роду «лікування».

На Сході духовна реалізація завжди мала на увазі гармонізацію всіх аспектів особистості, а тіло, його здоров'я та благополуччя завжди вважалося основою для такої реалізації.

Східна культура, у тому числі тибетська, воістину вражає різноманіттям форм лікувальних технік. Під словом «лікування» в медицині Тибету мається на увазі саме лікування з метою повного одужання, без подальших рецидивів, але, звичайно ж, за умови, що будуть дотримуватися певні правила підтримки організму, ослабленого хронічним процесом. На цьому етапі у кожної людини є свої індивідуальні слабкі місця на рівні елементів, дош та внутрішніх органів.

Сон - важлива складова життя людини і займає майже третину всього життя.
У бонському трактаті з медицини Тибету (Бум-ши) снам приділялася важлива роль, особливо в розділі ворожіння і в діагностиці прихованих причин розладів. Якщо врахувати, що дисфункції енергії та дисбаланс дош зароджуються на тонкому рівні свідомості, а сни є проявом саме тонкого аспекту особистості, то сновидіння можуть відіграти дуже важливу роль у розпізнанні прихованих (тонких) причин хвороб та проблем, що лежать далеко в глибинах підсвідомості людини.
Під час неспання розум людини дуже активно зайнятий обробкою інформації зовнішнього характеру і, як правило, ігнорує тонкі, підсвідомі процеси, що відбуваються в глибині особистості, і це цілком виправдано.

Отже, чого можна досягти, вивчаючи Цигун?
Різноманітні методики Цигун здатні задовольнити багато побажань практиків, це робить їх чи не найдоступнішим і найзатребуванішим способом самовдосконалення та оздоровлення у лоні східних традицій.
За допомогою Цигун можна вирішувати велику кількість проблем розуму, енергії та тіла людини. Наприклад, пам'ять, швидкість прийняття рішень, концентрацію думки на проблемі, адекватність сприйняття та різні інші розумові здібності. У плані енергетики взагалі важко навіть загалом позначити цілі, адже енергії людини настільки різноманітні, які конкретні прояви взагалі немає рахунка. Тут і проблеми здоров'я, і ​​тисячі найрізноманітніших творчих здібностей, і внутрішня робота в йогівському аспекті, і вдосконалення військово-ужиткових здібностей, поліпшення сексуальних функцій і т.д.

Система харчування, заснована на принципах медицини Тибету і на вченні про три дошки, з великим успіхом застосовується сьогодні і в сучасних методиках лікування, і є найбільш адекватною для умов сучасного суспільства. Дієтологія Тибету легко адаптується з різними культурними традиціями і годиться в будь-якому кліматі, адже вона не базується на непорушних догмах, а враховує реальні обставини, в яких проживає конкретна людина. Застосовувати систему харчування, засновану на вченні про дошки, можна в будь-якому соціумі і на будь-якій широті земної кулі, тут також годяться будь-які продукти харчування і, що найважливіше, таке харчування буде корисно і дуже приємно. Такі принципи та підходи до харчування не тільки можуть задовольняти смаки та уподобання людини, але й не дозволять порушити її баланс дош, а отже, зберігають здоров'я та продовжують життя.

До цих пір вчені досить скептично ставляться до того, чого не можуть помацати руками або хоча б побачити на моніторі. Сучасна медицина вважає енергетичні канали людини та акупунктурні точки на тілі вигадками древніх.
Лікувати можна не тільки наслідки, виявлені на тілесному рівні, а цілком реально впливати на хворобу на рівні розуму чи рівні енергії.
У тибетській або буддійській медицині містичної терапії мантрами та ритуалами приділено чи не чільне місце.

До цих пір вчені досить скептично ставляться до того, чого не можуть помацати руками або хоча б побачити на моніторі. Сучасна медицина вважає енергетичні канали людини та акупунктурні точки на тілі вигадками древніх.
Лікувати можна не тільки наслідки, виявлені на тілесному рівні, а цілком реально впливати на хворобу на рівні розуму чи рівні енергії.
У тибетській або буддійській медицині містичної терапії мантрами та ритуалами приділено чи не чільне місце.

Нещодавно вагітність та народження дітей вважалося звичайним явищем, жінки народжували лише вдома і без особливих хитрощів з боку медицини. Звичайно, пологи це досить екстремальний акт для жінки, і взагалі без проблем нічого у світі не відбувається, але нинішній стан справ у цій галузі можна назвати тихою катастрофою.
Статистика в Європі просто жахлива, приблизно п'ятдесят відсотків жінок, та й чоловіків, страждають від безпліддя, майже всі жінки схильні до порушень у галузі гінекології, часто вагітність недоношується через такі порушення, а якщо пологи все-таки трапляються, то їх стимулюють , або роблять кесарів розтин.

X

Получить консультацию

Отправте нам свой номер телефона и мы с вами свяжемся для уточнения времени консультаций.

Ваше имя
Ваш телефон