Жіноче здоров'я

Нещодавно вагітність та народження дітей вважалося звичайним явищем, жінки народжували лише вдома і без особливих хитрощів з боку медицини. Звичайно, пологи це досить екстремальний акт для жінки, і взагалі без проблем нічого у світі не відбувається, але нинішній стан справ у цій галузі можна назвати тихою катастрофою.
Статистика в Європі просто жахлива, приблизно п'ятдесят відсотків жінок, та й чоловіків, страждають від безпліддя, майже всі жінки схильні до порушень у галузі гінекології, часто вагітність недоношується через такі порушення, а якщо пологи все-таки трапляються, то їх стимулюють , або роблять кесарів розтин.

Сучасна фармакопея знаходиться в глибокій кризі, багато хімічних препаратів отруйні, їх шкідливі побічні ефекти перевищують на порядок мізерну користь, крім алергії, отруєння таке лікування може принести і руйнування внутрішніх органів, і просто смерть, якщо не породіллі, то плоду. Мало того, з точки зору медицини Тибету, ні вагітним і ні годуючим матерям не можна взагалі давати які-небудь ліки, не кажучи вже про антибіотики, гормональні та інші сильнодіючі отрути. Всі хімікати руйнуватимуть життя в утробі матері, а через молоко отруюватимуть внутрішні органи немовляти.
Однак, виникає питання, що робити, якщо трапилися проблеми у вагітної майбутньої мами або у грудях, що годують? Відповідь проста - це немедикаментозні методи підтримки вагітності, посилення функцій внутрішніх органів та стимуляція лактації. На щастя, у традиції класичної тибетської медицини існує цілий напрямок таких методик лікування для підтримки молодих мам, як на стадії вагітності, так і після пологів.
Але, якщо почати розглядати проблему народження дітей з початку, то, перш ніж говорити про вагітність, пологи і вирощування дітей, треба розібратися з проблемою жіночого безпліддя. Переважна більшість випадків жіночої безплідності спровокована лише порушенням функцій у сфері сечостатевої системи, а не патологією органів.
З точки зору медицини Тибету нормою для протікання менструального циклу вважається три дні, повна відсутність болів в області яєчників, грудей, залози в грудях також не повинні запалюватися і набрякати.

Вагітність трапляється навіть і в тих жінок, хто, нібито, не вагітніє і не може народити дітей, але з черговими місячними, як правило, запліднений ембріон видаляється через нездатність матки утримати плід, хоча трапляються випадки, коли вагітність все-таки трапляється. Але за таких обставин завжди буде загроза втратити плід. Слабка матка, та й взагалі, ослаблений організм жінки, не бажає включатися в таку складну та енергоємну програму під назвою вагітність, пологи, вирощування. Безпліддя, це щось на зразок захисної функції слабкого організму від виснажливих йому навантажень.
Тільки немедикаментозні методи лікування та підтримки дають найекологічніше джерело енергії для ослабленого організму жінки і, особливо це актуально, якщо жінка вже вагітна або годує малюка грудьми.
Якщо все-таки вагітність трапилася всупереч порушенням у галузі гінекології і є загроза втратити плід, методами медицини Тибету можна підтримувати таку вагітність, плід буде збережений і пологи повинні пройти легко і природно.
Якщо розглянути проблеми зовнішніх статевих органів жінок, які часто зустрічаються в практиці, то можу стверджувати, що всі проблеми, наприклад, молочниця, запалення стінок піхви, ерозія шийки матки, різна небажана мікрофлора, все це добре лікується тільки в комплексі з лікуванням внутрішніх статевих. органів.

Лікування мастопатиту, пухлин у грудях і т.д. також має основу у сфері внутрішніх статевих органів. Пухлини та біль у грудях проходять, якщо лікувати правильно гінекологію. Операції не слід робити у разі збільшення молочних залоз або утворення у цій галузі ущільнення, ці проблеми вирішуються без операцій і без таблеток.
Також дуже добре лікуються пухлинні процеси в галузі гінекології, наприклад, кістоз на матці та яєчниках, полікістоз, ерозії, збільшення матки тощо. Звичайно, не існують панацеї від усіх бід, але медицина Тибету, якщо її правильно застосовувати відповідно до обставин, дає шанс у, здавалося б, безвихідних ситуаціях.

Завантажити повну версію

X

Получить консультацию

Отправте нам свой номер телефона и мы с вами свяжемся для уточнения времени консультаций.

Ваше имя
Ваш телефон