Спосіб життя

До цих пір вчені досить скептично ставляться до того, чого не можуть помацати руками або хоча б побачити на моніторі. Сучасна медицина вважає енергетичні канали людини та акупунктурні точки на тілі вигадками древніх.
Лікувати можна не тільки наслідки, виявлені на тілесному рівні, а цілком реально впливати на хворобу на рівні розуму чи рівні енергії.
У тибетській або буддійській медицині містичної терапії мантрами та ритуалами приділено чи не чільне місце.

Якщо через мова можна діагностувати енергетику пацієнта, то також за допомогою мови можна впливати на його стан енергії та усувати дисбаланс елементів та дош.
Мантрояна, це метод буддійської практики, заснований насамперед на читанні мантр та візуалізаціях. Звісно, ​​крім мантр, візуалізацій, ритуалів тощо. у традиції Ваджраяни існує безліч різних способів духовної практики, але саме мантра, або голосова вібрація, є корінним чи головним методом у цій системі буддизму Тибету.
Саме мантри та візуалізації можуть бути дуже дієвим засобом впливу на причини розладів психіки та тіла.

Тибетська медицина це не спекуляція на незнанні людей, і якщо в її методах є «таємні» методи, наприклад, мантри, це не означає, що вони навмисно кимось ховаються. Таємними вони є не тому, що про них ніхто не знає, або вони за сімома печатками, зовсім ні, а тому, що суть цих методів не всім дано відчути на особистому досвіді. Адже тільки наполеглива і наполеглива духовна практика дозволяє чудесам виявлятись у реалії.
Енергія людини це цілком конкретна "річ", яка не тільки може відчуватися в медитативному баченні, але її навіть можна "поторкати" руками або активно на неї впливати за допомогою начитування мантр, а також через властивості мінералів, ритуалами, через містичні символи.

Прослуховуючи пульси пацієнта, лікар вже на цьому етапі починає лікування мантрами, хоча це не завжди видно для пацієнта. Не залежно від подальших методів лікування, духовна сила лікаря, посилена мантрами та візуалізаціями, постійно коригуватиме енергетику пацієнта.

Мантра, це, насамперед, вібрація звуку, а, як відомо, звук проникає навіть через щільну матерію і великі відстані, отже, це дуже тонкий чи сутнісний аспект нашого виміру. Голосова вібрація, виконана правильним чином, дуже ефективно впливає на енергетичні канали всередині тіла, чакри, сутність елементів людини. У традиції медицини Тибету розроблено величезну кількість лікувальних мантр. Наприклад, лікар визначає ту чи іншу провокацію, це може бути провокація природних сил, недоброзичливих духів, дисбаланс елементів, і починає застосовувати відповідну конкретну нагоду мантру, паралельно візуалізуючи священні склади або образи божеств-охоронців. Іноді позитивний ефект від такої мантратерапії проявляється з першого разу, особливо якщо це стосується свіжих (не хронічних) розладів або провокації шкідливих парфумів. Хронічні хвороби піддаються складніше, але їх можна успішно лікувати мантрами у комплексі з моксою, процедурами, масажем Ку-Нье, ліками тощо. Досвідчений лікар завжди знайде потрібний метод лікування, і дива тут не до того, все досить чітко піддається аналізу. Мантра це не щось позамежне, це цілком зрозуміле і зрозуміле явище нашої внутрішньої природи, хоч і не завжди звичне для європейця. На Сході мантра звичайна річ, і там нікого цим не здивуєш.
На закінчення можна сказати, терапія мантр це цілком коректна методика лікування. Тибетська медицина бере своє коріння в давній тибетці шаманської традиції Бон, тому не дивно, що аспект мантраяни в ній досі сильно розвинений. І доки лінія наступності тибетських традицій не припинилася, звук переможної мантри житиме і зцілюватиме.

Завантажити повну версію

X

Получить консультацию

Отправте нам свой номер телефона и мы с вами свяжемся для уточнения времени консультаций.

Ваше имя
Ваш телефон