Таємна сила цігун

Отже, чого можна досягти, вивчаючи Цигун?
Різноманітні методики Цигун здатні задовольнити багато побажань практиків, це робить їх чи не найдоступнішим і найзатребуванішим способом самовдосконалення та оздоровлення у лоні східних традицій.
За допомогою Цигун можна вирішувати велику кількість проблем розуму, енергії та тіла людини. Наприклад, пам'ять, швидкість прийняття рішень, концентрацію думки на проблемі, адекватність сприйняття та різні інші розумові здібності. У плані енергетики взагалі важко навіть загалом позначити цілі, адже енергії людини настільки різноманітні, які конкретні прояви взагалі немає рахунка. Тут і проблеми здоров'я, і ​​тисячі найрізноманітніших творчих здібностей, і внутрішня робота в йогівському аспекті, і вдосконалення військово-ужиткових здібностей, поліпшення сексуальних функцій і т.д.

Цигун також зміцнює м'язи, сухожилля, внутрішні органи, розвиває величезну м'язову силу (Лі), виліковує пухлини, "невиліковні" хронічні, інфекційні та багато інших хвороб "чисто соматичного" плану. Хоча чистої соматики без психіки (тонкого плану) бути не може. Цигуном можна займатися всім без винятку людям, будь-якого віку, статі та розумових здібностей, протипоказання є, але їх небагато. В основному Цигун не показаний при наявності гострих психічних захворювань або при розладі Ци (рлунг), при підвищеному тиску, деяких серцево-судинних розладах, але це також можна подолати, хороший вчитель допоможе підібрати правильну методику занять. Це все, що можна коротко сказати про цілі.

Цигун не тільки використовує можливості дихальної системи або енергетичні точки та канали, дуже часто застосовуються спеціальні позиції тіла, рук, ніг, очей, язика тощо, а також треба вміти робити дуже специфічні вправи та статичні напруження певних груп м'язів. Це необхідно для того, щоб направити Ци (рлунг) у певні області тіла, внутрішні органи або енергетичні вузли - Тантьєни (чакри) (деякі методики докладно описані в моїй книзі - Боцула В. В. "Тайцзі-цюань - Шлях Великої Досконалості", ХООО "НЕО ЕкоПерспектива"2005, м. Харків). Навіщо треба турбувати свої чакри, канали, розум та тіло? Приймати специфічні позиції, напружувати і розслабляти певні групи м'язів, дихати спеціальними способами і т.д., все це робиться для створення спрямованого потоку Ци в ту чи іншу область тіла чи особистості, для накопичення енергії там, де існує її дефіцит, а також зняття енергетичних блоків у місцях надмірної локалізації Ци. Геніальність методів Цигун полягає в тому, що людина може усвідомленою творчою силою свого організму (Ці), розумом та енергією тіла (Лі) впливати на свої складові особистості та досягати поставлених завдань без єдиного застосування фармакологічних чи будь-яких інших зовнішніх засобів.

М'який Цигун дуже корисний не тільки в таких складних навчаннях як Тайцзі-цюань або Багуа, його можна робити всім охочим без серйозних обмежень. Це чудовий метод профілактики здоров'я, зміцнення сил фізичних та творчих, це спосіб набувати щастя коректними та простими засобами. Немає нічого прекраснішого і кориснішого, ніж займатися такими зручними і гармонійними вправами на природі або в залі, адже щастя це не мрія, це цілком реальний стан, тим більше, воно завжди з нами, треба тільки знайти "золотий ключик" від "коморки" нашої обумовленої особистості.

X

Получить консультацию

Отправте нам свой номер телефона и мы с вами свяжемся для уточнения времени консультаций.

Ваше имя
Ваш телефон