Спід – сучасний міф

Терапія, це вже давно забута галузь медицини в країнах з європейським вектором розвитку, а її нові аспекти – хіміотерапія, лікування антибіотиками чи гормональними препаратами, різного роду знеболюючими засобами, це ніщо інше, як відверте шкідництво проти людства.

Якщо уважно прочитати на анотаціях до сучасних різних препаратів їх побічні ефекти, або простежити статистику вилікуваних розладів цими препаратами, то можна сміливо стверджувати, що люди виживають не завдяки такому «лікуванню», а більше всупереч лише завдяки своєму особистому ресурсу сил. Ті пацієнти клінік, хто пройшов системні курси впливу отруйними препаратами, що вдосталь продаються в аптеках, або незабаром помирають, або все життя страждають від токсичних уражень внутрішніх органів. Така практика в медичній сфері сильно виснажує не лише конкретних індивідуумів, а й увесь генофонд нації, особливо це стосується розвинених держав, де люди мають кошти на такого роду «лікування».

Звичайно, групи ризику, які ведуть патологічний спосіб життя та ігнорують усі норми правильного харчування, будуть ослаблені, їх життєві сили можуть бути схильні до будь-якої незначної провокації клімату, шкідливих енергій (духів) тощо. А якщо врахувати, що й їхні батьки також були далеко не святими, зловживали алкоголем, тютюном, кавою, чаєм, продуктами з вмістом цукру та іншими наркотиками, вели нічний спосіб життя і т.д., то можна сміливо стверджувати, що такі діти народжуватимуться ослабленими , виснаженими фізично та енергетично.

Не треба мати незвичайний розум, щоб побачити зв'язок між такими несприятливими факторами, і синдромом імунодефіциту. До цього ще можна додати, що багато компетентних і незалежних дослідників проблеми СНІДу вже давно стверджують, що не існує жодних вірусів, що переносять цей синдром від людини до людини, особливо це стосується перенесення статевим шляхом. Звичайно, якщо кров хворої людини перелити здоровій, то може статися факт «зараження», але це не вірусне зараження, а більше енергетичне, коли через кров передається код хвороб донора. Не дарма багато релігій активно борються з будь-якою практикою переливання крові та трансплантації органів.

Давні цілителі Тибету стверджували, що хвороби можуть передаватися саме статевим шляхом, але при цьому не за допомогою вірусних провокацій, а через енергетичний зв'язок, що виникає під час таких контактів.

 

Мало того, горезвісний СНІД має аналог у системі медицини Тибету, це, так званий, конфлікт із захисниками людини, або охоронцями. Під відсутністю діяльності захисників тут розуміється саме ослаблення тих самих захисних сил організму, що й у словосполученні «імунодефіцит», адже це і є саме дефіцит захисної енергії самої людини, її містичних охоронців (якщо так можна сказати – ангелів-охоронців).

Якщо людина не співпрацює зі своїми охоронцями, то її неодмінно вразять різного роду провокації, що обов'язково призведе до розладів енергії та хвороб розуму та тіла.

Але з цього виходить цікавий висновок, треба не витрачати мільярди доларів на пошуки панацеї від СНІДу або хвороб раку. Достатньо людині просто не займатися різного роду зловживаннями, які вбивають її саму та її оточуючих, треба позбавлятися звичайних шкідливих звичок. Панацея від СНІДу та інших жахливих хвороб двадцять першого століття лежить не у сфері високотехнологічного обладнання чи наддорогих та абсолютно неефективних препаратів, вона перебуває у більш простих рішеннях.

Завантажити повну версію

X

Получить консультацию

Отправте нам свой номер телефона и мы с вами свяжемся для уточнения времени консультаций.

Ваше имя
Ваш телефон