На грип можна не хворіти ніколи

Сучасне трактування вірусних захворювань засноване лише на шкідливій дії патогенної мікрофлори, що передається різними шляхами, у тому числі і повітряно-краплинним. Звичайно, спостереження за анамнезом цього розладу і статистика кажуть, що існують періоди виникнення спалахів захворювання, що призводять до епідемій, що швидко поширюються. Не знайшовши жодного іншого пояснення, ніж заразна передача вірусів, сучасна терапія намагається впроваджувати лише небезпечні отруйні препарати у лікуванні таких захворювань. Однак, якщо абстрагуватися від суто «вірусної» теорії, і розглянути грип під кутом погляду медицини Тибету, то багато бачиться по-іншому, і стародавні методи лікування таких захворювань не завжди вписуються в аспекти механістичного бачення цієї проблеми.

Дія мікроорганізмів, у тому числі і різних вірусів, на здоров'я людини не заперечується і в медицині Тибету, але в європейській терапії прийнято абсолютно всі біди валити тільки на шкідливих мікробів, зовсім не враховуючи величезну кількість інших факторів. Навіть такі, вельми очевидні явища, так звані, провокації клімату, зовсім не беруться до уваги при виникненні епідемій грипу, адже теорія п'яти елементів і дош це «терра інкогніто» в системі МОЗ, а дарма.

Відомо, що грип починає бурхливо виявлятися як епідемій, зазвичай, у періоди відлиг у природі. Чому це відбувається? Будучи схильним до основної доші бідкен, організм людини як би заморожується, втрачає здатність швидко перебудовуватися під реально існуючі обставини, в даному випадку під зміни клімату. Під час підвищення температури у зовнішньому середовищі, холод, будучи базовим розладом і накопичений у різних внутрішніх органах, нікуди не йде, а ось доша тріпа різко посилюється, і відбувається так званий підйом жовчі. При потеплінні в зовнішньому середовищі рлунг також активізується і, поширюючись у неадекватному внутрішньому середовищі тонких каналів людини, поєднується з тріпа, виходить ефект гарячого вітру, саме це проявляється у вигляді стрибка температури. По суті йде викид у кров величезної кількості жовчі, якій раніше організм намагався відновити внутрішнє тепло, і вже в цей момент, коли піднімається температура, не може цьому нічого протиставити, поки цей підйом жовчі і вітру (активний гарячий процес) не пройде природним шляхом . Протягом кількох днів надлишок жовчі нарешті виводиться, і в справу вступає холодна складова цього розладу. Як правило, це легеневі та ниркові захворювання, адже через холодне повітря слиз і холод накопичувалися в найлегших, а в нирки холод проникав через неправильне харчування та пиття холодних напоїв, а також через пряме охолодження спини, ніг тощо. буд.

Те, що називають терапевти ускладненнями після грипу, є не наслідок грипу, а його причина, і віруси тут відіграють вторинну роль, хоча їхня шкода очевидна. У холодних нирках може початися деструктивний процес, званий пієлонефритом у сучасній терапії, а на фоні легень різні бронхіти, запалення, гайморити, нежиті тощо, що є прямим свідченням переохолодження легень.

У широтах України, Росії, та й взагалі у країнах з помірним чи північним кліматом, холодні розлади завжди домінуватимуть, це треба розуміти. Тому найкращою профілактикою проти грипу будуть не марлеві пов'язки, і не вакцини, а правильне харчування, що спосіб життя не дозволяє переохолоджуватися, і, що дуже важливо, правильна робота зі своїми дошами та елементами. Тибетська доктрина Тантричного буддизму має у своєму арсеналі повний спектр будь-яких медичних практик, що підвищують захисні функції всього організму, а також впливають на окремі аспекти дош та першоелементів. Якщо виконувати хоча б мінімальні вимоги в практиці Дхарми, то можна відчути ефект ваджрного здоров'я в найближчій перспективі. Грип, СНІД і застудні захворювання обходять стороною тих, хто справді слідує традиції медицини Тибету, адже в каналах виникає ефект Тумо, або внутрішнього вогню, породженого духовною практикою.

 

Також треба врахувати, що метод мокси полиновими або вугільними сигарами може сприяти різкому підвищенню захисних сил організму, адже холодні розлади пригнічуються дуже ефективно. Усі пацієнти, які більш-менш регулярно приймають сеанси моксатерапії, не хворію на грип та застудні хвороби, і, як показує досвід, взагалі не звертаються до лікарів, навіть якщо й мали раніше якісь інші розлади. Мокса, мантра, масаж Ку-Нье, правильне харчування і спосіб життя дають потужний ефект для всіх пацієнтів без винятку, і для тих, які не слідують Дхармі.

Якщо говорити про ефективність такого лікування, то можна відзначити, що відновлення балансу дош та гармонізація першоелементів дають ні з чим незрівнянну користь відразу на весь організм, що призводить до зникнення багатьох болючих симптомів, адже органи та канали починають працювати, не пригнічуючи один одного, а навпаки, підтримуючи один одного. У таких умовах у тілі людини не можуть інкубуватися патогенні мікроби та віруси, навіть якщо був прямий контакт із хворими людьми.

Завантажити повну версію

X

Получить консультацию

Отправте нам свой номер телефона и мы с вами свяжемся для уточнения времени консультаций.

Ваше имя
Ваш телефон