Прості рецепти здоров'я

- І, головне, не забувайте: ніякого чаю та кави – лише імбирний напій та топлене масло. На сніданок, обід та вечерю. - Говорю я свою улюблену фінальну фразу, як напуття до наступного сеансу, зовсім не очікуючи почути нічого у відповідь.

Але пацієнт усім виглядом показує, що він ще не все сказав і вкрадливо починає:

- Ні, Ви, звичайно, вибачте, немає жодного сумніву у Вашому досвіді, я Вам повністю довіряю, але Ви ж казали, що в медицині Тибету до кожного індивідуальний підхід! Що у кожного свої коригування харчування та призначення процедур …

а в розмові з іншими Вашими пацієнтами виявляється що ВСІ п'ють імбирний напій і закушують топленим маслом... - продовжує він, з таким виразом обличчя, в якому читається повне розчарування в принципі у всій традиції Тибету, не кажучи вже про мене...

 

Після цього, начебто незначного і такого частого епізоду в моїй практиці, з'явилася впевненість, що офіційного роз'яснення цього питання вимагають не тільки мої пацієнти, а й моє зачеплене самолюбство, прихильника традиції Тибету, і звичайно просто пристрасного любителя топленого масла і імбирного напою.

У сучасному світі людина має доступ до всіх благ цивілізації, але, на жаль, не до дарів природи: чистого повітря, натуральної їжі та чистої питної води. Зараз майже неможливо знайти здорову, екологічно чисту їжу, яка зробить сильнішим не лише наше тіло, а й душу. У ситуації, що склалася, стає життєво необхідним вживання продуктів, використання яких покращуватиме будь-яку дієту, даруватиме силу тілу і бадьорість духу. Саме до таких унікальних продуктів відносяться імбирний чай та топлена олія. Перед тим як перейти до захоплюючих роз'яснень, думаю, варто приділити увагу рецепту приготування цих страв, щоб читачеві було простіше представити головних героїв статті.

 

Рецепт топленого масла зараз можна знайти майже на будь-якому кулінарному сайті, але деякі рецепти лякатимуть нас часом приготування - 2-5 годин залежно від об'єму (якщо топите в духовці) або складністю - при приготуванні олії на водяній бані. Але існує метод приготування "концентрованої сонячної енергії" або головної коштовності Тибету - олії Гхі простим, перевіреним на особистому досвіді, методом, про який згадується в стародавньому трактаті медицини Тибету.

Завантажити повну версію

X

Получить консультацию

Отправте нам свой номер телефона и мы с вами свяжемся для уточнения времени консультаций.

Ваше имя
Ваш телефон