Ендокринна система

uslugi 036У медицині Тибету ендокринна система не є визначальною різні хвороби. Вона розглядається як проміжний фактор між базовим внутрішнім органом та виявленими симптомами хвороби.

Щоб привести в баланс гормональний фон, у жодному разі не слід вдаватися до замісної (гормональної) терапії, а слід лікувати базовий внутрішній орган або систему цих органів (сечостатеву, дихальну, травну тощо).

Лікування ендокринної системи – реальне, але часто це залежить від культури та способу життя пацієнта, харчування, зловживання стимуляторами (чай, кава, алкоголь, тютюн, цукор) чи наркотиками.

Не рідко проблеми ендокринної системи провокуються кліматом, неправильним лікуванням, стресами, гіподинамією та іншими факторами сучасного способу життя.
Якщо за допомогою пульсодіагностики Тибету з'ясувати основну причину, в тому числі і розлад базових внутрішніх органів (печінка, нирки, шлунок і т.д.), то лікування може бути дуже вдалим, ремісія стійкою, рецидиви взагалі можуть зникнути.

Лікування, як правило, може призначати таке:

  • тибетські лікарські засоби,
  • лікувальна дієта,
  • правильний спосіб життя,
  • усунення шкідливих звичок.

Цукровий діабет – це найпоширеніше ендокринне захворювання. Відомі два типи діабету: інсулінозалежний та інсуліннезалежний. Цукровий діабет першого типу нерідко має сімейно-спадковий характер; цукровий діабет першого типу найчастіше розвивається у дітей, молодих людей або у зрілому віці на фоні зниження маси тіла. На діабет другого типу частіше хворіють люди похилого віку, схильні до повноти. Як і при більшості захворювань спадкового характеру, при цукровому діабеті першого типу діти хворих батьків можуть виявитися цілком здоровими, хоча небезпека захворіти на цукровий діабет у них досить велика. Є відомості, що спадковість грає певну роль і розвитку цукрового діабету другого типу.

Виходячи з мого досвіду, можу з упевненістю сказати, що це захворювання успішно лікуватися методами та засобами медицини Тибету. Особливо це добре видно на дітях та при ранніх стадіях захворювання.

Є ще захворювання, які належать до ендокринних – це гіпотиреоз (мікседема) – захворювання щитовидної залози, ожиріння, тиреотоксикоз та ін.

Для даного типу захворювань дуже важливо зробити правильну діагностику, а це можливо за пульсом та розробити для пацієнта ПРАВИЛЬНУ СИСТЕМУ подальшого життя – харчування, фізкультура, оточення тощо.

Якщо пацієнт бере активну участь у процесі лікування і виконує всі мої рекомендації, то можу з упевненістю сказати, що результат Вас здивує і порадує!

X

Получить консультацию

Отправте нам свой номер телефона и мы с вами свяжемся для уточнения времени консультаций.

Ваше имя
Ваш телефон