Гінекологія

uslugi 005Сьогодні хвороби органів сечостатевої системи чи не найпоширеніші в регіонах України, Росії, Європи, Америки тощо.

Виною такої ситуації є такі причини:

 • холодний клімат,
 • неправильне харчування,
 • стреси,
 • стимулятори (кава, чай, алкоголь, цукор),
 • наркотики,
 • медичні препарати симптоматичної дії (гормони, антибіотики, імуномодулятори тощо),
 • відсутність нормального та регулярного статевого життя, а так само слабка родова активність сучасних жінок.

Методи діагностики Тибету, якими я володію, в тому числі і по пульсу, можна точно визначити конкретний розлад або хвороба, що на 50% є успіхом в подальшому лікуванні.

В даний час можна з упевненістю сказати, що наступні захворювання успішно лікуються методами медицини Тибету.

Наприклад, такі як:

 1. Кіста яєчника – зустрічається найчастіше і небезпечна насамперед тим, що традиційними засобами практично не діагностується. Запідозрити у себе кісту яєчників жінка навряд чи зможе, а ось наслідки від неї найсерйозніше - це її переродження у злоякісну пухлину.
 2. Безпліддя. Зустрічається досить часто, а причини можуть бути як у жінок, так і у чоловіків. Стрес, не правильне харчування, алкоголь та багато інших факторів в даний час призводять до безпліддя. А перше місце займає ендометріоз, деякі пухлини матки та яєчників та ін.
 3. Клімактеричний синдром. Дуже сильно помолодшав. Порушення циклу, болючі та не регулярні менструації, фізична слабкість – це все симптоми гормональних порушень, які можуть виникати у досить молодому віці.
 4. Мастопатія -доброякісне захворювання молочної залози, що проявляється в патологічному розростанні її тканин. Вражає 8 жінок із десяти. Виникає хвороба і натомість гормонального дисбалансу в організмі жінки. Мастопатія значно впливає на самопочуття багатьох жінок, а в ряді випадків призводить до виникнення грізного захворювання раку молочної залози.
 5. Міома матки – доброякісна пухлина з м'язової тканини матки. Міома матки – найпоширеніше пухлинне захворювання жіночих статевих органів. Міоми матки часто бувають множинними, іноді досягають великих розмірів, здавлюють сусідні органи (сечовий міхур, кишечник), викликаючи порушення їх функції (прискорене сечовипускання та запори).
 6. Передменструальний синдром, який називають циклічним синдромом, або передменструальною хворобою. У передменструальному періоді розвивається ряд емоційно-психічних порушень (дратівливість, плаксивість, агресивність, швидка стомлюваність, порушення концентрації уваги), нерідко вони супроводжуються нападами серцебиття, підвищенням температури, набуханням молочних залоз, набряклістю обличчя, гомілок, кистей рук. У жінок, які страждають на алергічні захворювання (екзема, бронхіальна астма), погіршується перебіг основного захворювання, при епілепсії частішають судомні напади.
 7. Цистит – запалення слизової оболонки сечового міхура. Це одне з найпоширеніших запальних захворювань сечостатевих органів. Найчастіше на цистит хворіють жінки, що пов'язано з анатомічними особливостями їх організму.
 8. Ендометріоз – розростання тканини, подібний до ендометрію, за межами її нормальної локалізації. Операції, аборти та електрокоагуляція шийки можуть призвести до розвитку ендометріозу.

Для лікування захворювань я застосовую різні тибетські ліки та процедури:

 • тибетські лікарські засоби,
 • процедури (моксу, точковий масаж Ку-Нье, банковий масаж і т.д.,
  даю рекомендації щодо способу життя та харчування, корекція цих позицій дуже сильно впливає на весь перебіг успішного лікування.

Я маю більш ніж тридцятирічний досвід лікування хвороб сечостатевої системи, зокрема злоякісних новоутворень, кісти, фіброми тощо.

Методи терапії Тибету дуже часто успішні на 100%, не мають побічних ефектів, і при дотриманні рекомендацій цілителя можуть не викликати подальших рецидивів.

X

Получить консультацию

Отправте нам свой номер телефона и мы с вами свяжемся для уточнения времени консультаций.

Ваше имя
Ваш телефон