Нервова система

uslugi 024У медицині Тибету нервова система називається "білі канали", і не є самостійним органом, що бере участь у формуванні Життєвих Основ або Дош. Це означає, що нервова система несе вторинні функції, забезпечуючи зв'язок усіх органів людини, а також інтегрує мислення з руховими та фізіологічними функціями.

Нервові розлади бувають приблизно двох типів - вроджені та набуті. Вроджені розлади лікуються складно, іноді взагалі не піддаються лікуванню, придбані лікуються, але лікуються часто самі нерви, а усуваються процеси, які ведуть їх неправильному функціонуванню.

Наприклад, дитячий церебральний параліч (ДЦП), я дуже часто лікував, усуваючи спазми в районі хребта, іноді за пару сеансів моксатерапії, причому інші "лікарі" тільки розводили руками. Часто лікарі помиляються, коли плутають хвороби нервової системи з "провокаціями парфумів". Наприклад, епілепсія в офіційній медицині вважається невиліковною, але у мене були випадки, коли за два сеанси мантратерапії пацієнт одужував повністю та остаточно. Це свідчить про те, що причина хвороби була над мозку і над поразку нервової системи, треба було просто усунути провокації " духів " і все.

Вчені не вірять у духів, вважають, що їх не існує, тому намагаються пояснювати незрозумілі процеси в організмі зрозумілою для себе мовою. Але такий підхід нагадує ситуацію, коли шукають ключ не там, де втратив, а там де світло. Тибетські вчителі кажуть – "якщо ви не бачите, що відбувається за стіною, це не означає, що там нічого немає". Ми живемо в дуже багатополярному світі, і якщо ми не бачимо щось очима, не чуємо, не відчуваємо - це не применшує "невидимий" для нас світ. Він є, невидимі істоти реально впливають на наше здоров'я і взагалі на карму, і некоректне з ними ставлення часто призводить до катастроф. Недооцінювання невидимих ​​енергій не робить нас вільнішим. Незнання законів природи не звільняє від відповідальності. Поінформований - значить захищений, усвідомлений підхід до будь-якої життєвої ситуації - саме це робить нас сильнішими, вільнішими, і дає реальну владу над своєю кармою.

Нервові розлади лікуються такими методами:

  • лікарські засоби Тибету,
  • моксатерапія,
  • масаж Ку-Нье, втирання масляних складів,
  • вогняні глеки (банки), або баночний масаж,
  • правильне харчування,
  • корекція способу життя,
  • усунення стресових ситуацій,
  • відпочинок у красивих та здорових місцях на природі,
  • духовна практика.

За моїми спостереженнями багато нервових розладів, у тому числі і хронічна втома, трапляються через порушення нирок, і взагалі всієї сечі статевої системи. Гіперфункція надниркових залоз веде до підвищеного викиду адреналіну та інших збуджуючих нервову систему гормонів, це призводить до стресів (напруг), а згодом і до більш виражених симптомів - спазмів, судом, ДЦП, неврозів і т.д.

Правильне харчування, здоровий спосіб життя, духовна практика - все це було, є і буде справжніми цінностями, що ведуть до фізичного, нервового та психічного здоров'я, довгого життя, соціальної та творчої реалізації.

Пам'ятайте, краще берегти здоров'я з молоду, ніж тому витратити все життя на лікування.

X

Получить консультацию

Отправте нам свой номер телефона и мы с вами свяжемся для уточнения времени консультаций.

Ваше имя
Ваш телефон