Новоутворення

uslugi 004У джерелах з медицини Тибету ви не знайдете опис таких хвороб як новоутворення або рак! Ця хвороба не описана. Однак, як видно з аналізу застосовуваних тибетською медициною практик, рак вважають тривалим захворюванням, протягом якого характеризується нагноєнням тканин, запаленням, інтоксикацією і зниженням імунітету.

При цьому методи тибетської терапії дозволяють дуже успішно лікувати (без хірургічного втручання) різні пухлини та набряки будь-якої природи (холодної, гарячої тощо), які якраз і відносяться до добро- та злоякісних новоутворень.

Мій більш ніж тридцятирічний досвід лікування різних проблем подібного роду однозначно підтверджує високу ефективність медицини Тибету при цих захворюваннях. Особливо успішно лікуються пухлини сечостатевої системи або гінекології у жінок. Кісти, фіброми, мастопатія, у тому числі горезвісний "рак", часто піддаються простим способам тибетської медикаментозної та немедикаментозної терапії.

Сотні людей були мною реально виліковані від "невиліковних" діагнозів, тисячі уникли оперативного втручання. Звичайно, не всяка хвороба, особливо в запущеній стадії, може піддаватися успішному лікуванню, але якщо пацієнт співпрацює з цілителем, дотримується приписів та дієти, приймає регулярно тибетські антипухлинні препарати, ходить на процедури (мокса, точковий масаж і т.д.), то завжди є дуже реальний шанс позбутися новоутворень у будь-якому зовнішньому чи внутрішньому органі.

Якщо хвороба не зайшла в крайню стадію, якщо органи не були спалені "променевою терапією" або "хіміотерапією", то методи медицини Тибету дуже часто призводять до значного поліпшення або повного одужання.

X

Получить консультацию

Отправте нам свой номер телефона и мы с вами свяжемся для уточнения времени консультаций.

Ваше имя
Ваш телефон