Опорно-руховий апарат

uslugi 032Дуже часто опорно-рухова система людини страждає від таких факторів:

 • неліковані травми,
 • гіподинамія,
 • артрози, артрити, отримані через порушення різних внутрішніх органів,
 • надлишкові навантаження,
 • неправильне харчування,
 • неправильний спосіб життя,
 • різні зловживання стимуляторами чи наркотиками.

Причини хвороб зовнішніх органів бувають різні, але суть лікування полягає в наступному:

 • встановлення хвороботворних причин,
 • корекція способу життя та харчування,
 • призначення медикаментозних засобів Тибету для лікування розладів базових внутрішніх органів, що впливають на обмінні процеси в опорно-рухової системі,
 • і, дуже важливо, слід застосовувати масаж Тибету Ку-Нье, який дуже ефективний, і часто буває чи не основним засобом лікування таких проблем.

Фахівці вважають, що захворювання суглобів - одна з найдавніших проблем людства. Від нього страждали не лише давньоєгипетські фараони, а й примітивні неандертальці, про що свідчать знахідки археологів.

Можна виділити кілька основних проблемних захворювань, з якими Ви можете звертатися до мене:

 1. Артрит. Видів артриту на сьогоднішній день існує не менше десятка. Довго ниє коліно після падіння або забиття - це травматичний артрит, артриту від алергії, болять суглоби у дітей, найчастіше артрит буває пов'язаний з віковими змінами суглобів. А ще буває особливий вид артриту – ревматоїдний і т.д.
 2. Артроз – захворювання суглобів, в основі якого лежать дистрофічні зміни суглобового хряща.
 3. Бурсит-запалення синовіальної сумки.
 4. Грижі міжхребцевих дисків. Головне завдання лікування поперекової грижі - відновлення міжхребцевого диска, що лопнув.
 5. Остеохондроз - найчастіша причина болю у хребті. Остеохондроз – хвороба способу життя. При остеохондрозі хребта перші зміни відбуваються у м'язах. Вони виникають спазми, потім локальні м'язові ущільнення. Остеохондроз – підступне захворювання. Крім болючих відчуттів, він призводить до зниження фізичної працездатності.
 6. Подагра – захворювання, в основі якого лежить порушення обміну сечової кислоти та її накопичення у тканинах. Чоловіки хворіють на подагру в 20 разів частіше, ніж жінки. Подагра вражає будь-які суглоби: пальців, кистей, ліктів, колін, ступнів. Найчастіше від подагри страждають суглоби пальців ступні. До факторів ризику належать також артеріальна гіпертонія, цукровий діабет, спадкова схильність, порушення харчування.
 7. Радикуліт - пошкодження нерва (корінця), що виходить зі спинного мозку, що виникає при здавлюванні корінця зміненим хребтом, запаленням та набряком.

Будь-яка проблема опорно-рухової системи, особливо хронічні хвороби, повинна розглядатися виключно в комплексі з базовими внутрішніми органами, які активно впливають на обмінні процеси та виникнення системних збоїв всього організму.

При лікуванні Я використовую практику масажу Ку-Нье, як основний лікувальний метод застосовуваний при проблемах з опорно-руховим апаратом, а також методи фармакопеї Тибету, і, найголовніше, моксатерапією, яка дозволяє лікувати чи не 90% всіх хвороб, пов'язаних і з внутрішніми органами, та із зовнішніми. Саме комплексний підхід може дати чудові результати, навіть у найскладніших варіантах.

Якщо пацієнт активно співпрацює з цілителем, виконує всі розпорядження, приймає лікарські засоби та ходить на процедури, то результати лікування дуже часто спостерігаються вже в перші дні.

X

Получить консультацию

Отправте нам свой номер телефона и мы с вами свяжемся для уточнения времени консультаций.

Ваше имя
Ваш телефон