Урологія

uslugi 034Урологія в медицині Тибету вважається продовженням сечостатевої системи, з цієї причини часто урологічні проблеми розглядаються в поєднанні з нирками та іншими органами цієї системи.

Сечокам'яна хвороба - це порушення обміну речовин, в результаті якого утворюються камені в сечовивідних шляхах, камені в нирках та сечовому міхурі. Це захворювання діагностується також як нирковокам'яна хвороба, уролітіаз чи нефролітіаз.

У чоловіків каміння в нирках виявляється втричі частіше, ніж у жінок.

Методи медицини Тибету дозволяють проводити успішне лікування без операції.

Простатит – запалення передміхурової залози (простати).

Запальний процес, зазвичай, викликає розростання передміхурової залози, зване аденомою простати. Стрімке зростання захворюваності на простатит в останні десятиліття послужило приводом назвати його «хворобою століття». Серед основних причин цього найчастіше називаються такі - сидячий спосіб життя (збільшення часу, що проводиться за комп'ютером, за кермом автомобіля), нерегулярне статеве життя (утримання в одних або надмірна активність в інших), нервові стреси, перевтома, недосипання, неправильне харчування.

Лікування хронічного простатиту методами медицини Тибету дозволяє усунути запалення, нормалізувати функції передміхурової залози, позбутися симптомів захворювання, зупинити його розвиток, а в значному відсотку випадків повністю вилікувати його.

Імпотенція або еректильна дисфункція (синонім статеве безсилля) – розлад статевої функції чоловіка, що полягає у нестачі чи ослабленні ерекції, необхідної для здійснення нормального статевого акту.

Я маю великий досвід успішного лікування імпотенції методами медицини Тибету в комплексі з унікальними тибетськими ліками.

Лікування методами медицини Тибету дозволяє поліпшити еректильну функцію, підвищити лібідо (статевий потяг) і в більшості випадків перемогти статеве безсилля і відновити нормальне статеве життя.

Так само дуже ефективно лікуються цистити, хронічний енурез, чоловіче безпліддя, пієлонефрит, цистит, новоутворення у різних органах сечостатевої системи (кісти, рак простати, фіброми тощо).

Я маю великий досвід у лікуванні подібних хвороб, як медикаментозними засобами медицини Тибету, так і немедикаментозними - моксою, голками, точковий масаж, вогняні глеки (банки) і т.д.

Якщо пацієнт дотримується базових рекомендацій цілителя, то хвороби подібного плану відступають надовго чи взагалі назавжди.

X

Получить консультацию

Отправте нам свой номер телефона и мы с вами свяжемся для уточнения времени консультаций.

Ваше имя
Ваш телефон