Мокса-терапия

moksoterapiОсобливе місце у переліку методів лікування займає мокса-терапія.

Термін "мокса" існує як у китайській, так і в медицині Тибету і перекладається як "прогрівання" або "припікання". Призначення мокси відбувається лише після проведення пульсодіагностики.

Мокса є унікальним методом лікування та в комплексі з правильним харчуванням та способом життя ефективно застосовується у величезному переліку показань.
На тілі людини є сотні точок, які за допомогою енергетичних каналів пов'язані з певними органами. Впливаючи на ці точки різними тепловими прийомами, лікар розігріває канали та внутрішні органи, балансуючи таким чином внутрішнє тепло в тілі відповідно до дош і розладів пацієнта.

Моксою лікують не лише внутрішні органи, а й травми, пухлини, больові синдроми, психічні розлади, епілепсію та інші розлади. А в холодному кліматі (Україна та Росія відносяться до холодного клімату) мокси можна застосовувати до абсолютної кількості пацієнтів, адже розлади холоду мають тенденцію накопичуватися, переходити в хронічний процес і виявлятися у вигляді тисяч різних симптомів. Навіть якщо пацієнт не скаржиться, наприклад на нирки, у нього можуть бути досить сильні розлади на цьому тлі. У холодні періоди року мокс можна застосовувати і як профілактичний засіб. А для людей з холодними розладами мокса може бути корисною протягом усього життя.

Якщо її застосовувати правильно і за призначенням, вона може бути дуже ефективним засобом проти величезної кількості розладів, що виникають у сферах енергетики та при порушенні психіки, у внутрішніх органах, при травмах, безплідності, гінекологічних розладах та відновленні дітородної функції. Також мокса показана при посттравматичної реабілітації: розсмоктуються пухлини, кісткові мозолі, зникають утиски хребта, проходять радикулітні болі.

X

Получить консультацию

Отправте нам свой номер телефона и мы с вами свяжемся для уточнения времени консультаций.

Ваше имя
Ваш телефон